סופרת מילים - תוכן ועיצוב
054-7534116
shirvit@gmail.com

אודות

מי אני

נעים מאד! שמי שיר נוריאל, אמא גאה, אישה של מילים, צבעים ואהבה, עצמאית, יצירתית, מקצועית, חולת כתיבה ומוזיקה והכי חשוב: אוהבת אנשים וחיוכים. התחלתי לכתוב קצת לפני שנולדתי וכשהתאהבתי במילים הייתי ילדה קטנה עם צמות שמאד אהבה לקרוא. קצת אחרי התחלתי לתרגם את הדימיון שלי למילים ונהניתי מכל רגע. מאז ועד היום, אני סופרת מילים. כותבת, שוזרת, פורמת, טועמת, לועסת מילים ועוד מילים מתוקות, מרות, נוגעות, חזקות – הכתיבה היא חיי. כשפגשתי את התשוקה למילים מגיל צעיר הבנתי: כשהתשוקה והמילים שלי נפגשות – הקסם קורה. אני מאד מאמינה במילה הכתובה כשהיא אותנטית ומקפידה לדייק את חשיבות המותג בעזרת כתיבה חכמה והכי חשוב: אוהבת מאד את מה שאני עושה, נהנת מכל רגע, מכל מילה.

משנת 2015 אני מנהלת באהבה סטודיו יצירתי וצבעוני ומעניקה שירותי תוכן שיווקי ועיצוב גרפי לחברות קידום ובעלי עסקים. אני מתמחה בכתיבת מאמרי SEO בעיקר בתחומים: נדל"ן, רפואת שיניים, רפואת עור והפקות. כתבתי על נושאים נוספים ומגוונים ותמיד מוכנה ללמוד תחומים חדשים.  אז מה אני עושה בעצם? אני מוכרת כתיבת תוכן ועיצוב גרפי לחברות ובעלי עסקים ומציעה מילים חכמות, מעניינות, מגוונות ומדויקות, עם טעם של עברית רהוטה, קריצה שובבה והנעה לפעולה לצד עיצובים נקיים יפים וייחודיים לכל מטרה החל מלוגו ועד מיתוג שלם לעסק שלך. בין אם יש לך עסק או חברה לקידום אתרים, אשמח להחליף איתך מילים. 

למה כדאי לך לבחור בי?  כי אני יסודית, משקיענית ומקצועית. הלקוחות שלי הם כמו משפחה! חשוב לי שתצאו מרוצים ושבעי רצון מהשירות ומהעבודה. הכי מספק להכיר לקוחות חדשים בעקבות המלצות של לקוחות קיימים ומרוצים. בנוסף, המחירים שלי הוגנים, הייעוץ הטלפוני הוא ללא עלות והיחס אישי ואכפתי עם הרבה סבלנות ואהבה.  איך מתחילים? תחילה נשוחח טלפונית ונכיר קצת אחת את השני/ה, (אפשר גם לתאם פגישה אישית בתשלום). אלמד על העסק שלך, על המוצר ו/או השירות שלך, על הצורך וקהל היעד שלך. אשלח לך בריף והצעת מחיר. לאחר אישורך אפשר להתחיל!  אם ברצונך לשוחח: 054-7534116 אפשר גם להשאיר פרטים כאן  או באמצעות הרשתות החברתיות.

אשמח להעניק לך שירות נהדר בתחומים הבאים: - כתיבת מאמרים שיווקיים - כתיבת מאמרים מקצועיים - כתיבת תוכן לאתרים  - כתיבת פוסטים לפייסבוק - ניהול תוכן במדיה וניהול דפי פייסבוק - תוכן מכירתי ומניע לפעולה לעמודי נחיתה  - סלוגנים, טיזרים, משפטי מחץ - טקסטים יצירתיים לתמונות קאבר ובאנרים - תוכן למצגות, קטלוגים, ברושורים וחוברות - שיכתוב והגהה לתוכן קיים - עיצוב גרפי