נעים מאד! שמי שיר נוריאל, אמא גאה, אישה של מילים, צבעים ואהבה, עצמאית, יצירתית, מקצועית, חולת כתיבה ומוזיקה, אוהבת אנשים וחיוכים, כותבת תוכן ומעצבת גרפית.

התחלתי לכתוב קצת לפני שנולדתי וכשהתאהבתי במילים הייתי ילדה קטנה עם צמות שמאד אהבה לקרוא. קצת אחרי התחלתי לתרגם את הדימיון שלי למילים ונהניתי מכל רגע. מאז ועד היום, אני סופרת מילים. כותבת, שוזרת, פורמת, טועמת, לועסת מילים ועוד מילים מתוקות, מרות, נוגעות, חזקות – הכתיבה היא חיי.

כשהתשוקה לכתיבה והמילים שלי נפגשות – הקסם קורה. אני מאד מאמינה במילה הכתובה כשהיא אותנטית ומקפידה לדייק את חשיבות המותג בעזרת כתיבה חכמה והכי חשוב: אוהבת מאד את מה שאני עושה, נהנת מכל רגע, מכל מילה.

משנת 2015 מנהלת באהבה את סטודיו סופרת מילים היצירתי והצבעוני ומעניקה שירותי תוכן שיווקי ועיצוב גרפי לחברות קידום ובעלי עסקים. מתמחה בכתיבת מאמרי SEO בעיקר תחומים: נדל"ן, רפואת שיניים, רפואת עור והפקות. כתבתי על נושאים נוספים ומגוונים ותמיד מוכנה ללמוד תחומים חדשים. 

אז מה אני עושה בעצם? אני מוכרת כתיבת תוכן ועיצוב גרפי לחברות ובעלי עסקים ומציעה מילים חכמות, מעניינות, מגוונות ומדויקות, עם טעם של עברית רהוטה, קריצה שובבה והנעה לפעולה לצד עיצובים נקיים יפים וייחודיים לכל מטרה.

למה כדאי לך לבחור בי?  אני יסודית, משקיענית ומקצועית והלקוחות שלי הם כמו משפחה! חשוב לי שתצאו מרוצים ושבעי רצון מהשירות ומהעבודה. הכי מספק להכיר לקוחות חדשים בעקבות המלצות של לקוחות קיימים ומרוצים. בנוסף, המחירים שלי הוגנים, הייעוץ הטלפוני הוא ללא עלות והיחס אישי ואכפתי.

איך מתחילים? תחילה נשוחח טלפונית ונכיר קצת אחת את השני/ה, אכיר את העסק שלך, המוצר ו/או השירות שלך, על הצורך וקהל היעד שלך. אשלח לך הצעת מחיר, לאחר אישורך אשלח בריף ו... אפשר להתחיל!