סופרת מילים - תוכן ועיצוב
054-7534116
shirvit@gmail.com

מאמרי SEO

זה עתה כתבת מאמר. ואתה חושב שהוא די טוב אבל (!) האם הוא מתאים להתחרות במיליוני המאמרים האחרים באינדקס של גוגל באותו נושא?

זה עתה כתבת מאמר. ואתה חושב שהוא די טוב אבל (!) האם הוא מתאים להתחרות במיליוני המאמרים האחרים באינדקס של גוגל באותו נושא?

מאמרי קידום (SEO) נחוצים לכל עסק. מדובר באמצעי חסכוני המסוגל לחבר בינך לבין לקוחות פוטנציאליים. זוהי שיטת שיווק בעלות נמוכה יחסית המשלבת אסטרטגיה שיווקית מעולה ומביאה לתוצאות חיוביות. על מנת לייצר מאמרי קידום טובים יש צורך בכותב/ת תוכן שתפקידה יצירת תוכן משכנע ושימושי שישפיע באופן חיובי על האתר שלך.

משתמשים מכירים תוכן טוב כשהם רואים אותו וסביר להניח שירצו להפנות אליו גם משתמשים אחרים. זה יכול להיות באמצעות פוסטים בבלוג, שירותי מדיה חברתית, דואר אלקטרוני, פורומים או אמצעים אחרים. באז אורגני או מפה לאוזן הם מה שעוזרים לבנות את המוניטין של האתר שלך, הן בקרב המשתמשים והן בגוגל.


מאמר SEO מותאם גם למנועי חיפוש כך שיש לו סיכוי טוב יותר להיכנס לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. כשאני מבצעת חיפוש, המנוע מנתח את החיפוש שלי ומתאים אותו לפריטים הרלוונטיים ביותר באינדקס. גוגל שמה יותר ערך באתרים בעלי מומחיות וסמכות גבוהה ומאמר טוב הוא הכלי המרכזי להדגים זאת.


אני משלבת במאמרי הקידום לאתרים, מילות מפתח נכונות עם צורך וערך, מה שגורם לרוב הלקוחות לקרוא את המאמר עד הסוף ולגלות עניין במוצר. מדייקת את חשיבות המוצר או השירות שלך ומניעה לפעולה. כל בעל עסק צריך תוכן שיווקי אפקטיבי ומעניין, שיגרום ללקוח/ה לומר: כן! זה מעניין אותי, אני צריך את זה, זה יכול לעזור לי!

נשמע לך מעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? הקול שלי כאן.

תיק עבודות