כל עסק זקוק לתוכן


אנחנו מחלוצי "דור המסכים" וחיים בעידן דיגיטלי מאד מתקדם שבו אנו נחשפים ל- 3,000 – 20,000 מסרים שיווקיים בכל יום!  מדובר במסר בכל שניה בממוצע! בשל עודף המסרים המטורף, המוח שלנו לומד לסנן ולא לקרוא את מה שלא מעניין אותו. ולכן, לא פשוט לכתוב תוכן עוצמתי, מעניין ונכון באופן רצוף ועקבי – לכן כל עסק זקוק לאשת תוכן.

כל בעל עסק צריך כותבת טובה. מה זה טובה? שיודעת לשלב בין תוכן מעניין ורלוונטי לבין שימוש נכון במילות מפתח רלוונטיות (לדוגמא: מעצבת גרפית – צריכה מילות מפתח כגון: עיצוב גרפי, גרפיקה, מיתוג,  מה שבסופו של דבר, יתכן לכם דירוג גבוה במנועי החיפוש ויקדם את האתר שלכם מצד אחד וימשוך אליכם לקוחות רלוונטיים מצד שני.

התוכן צריך להיות תמציתי, סוחף, שיגרום ללקוחות לקרוא את ההמשך ולבסוף לרצות לשמוע עוד פרטים ולקנות את המוצר שלך. כותבת טובה צריכה להבין את הלקוח: מה הוא מחפש, מהן המילים הנכונות? מהם הכאבים שלו? מי הם המתחרים שלו? במה המוצר שלו מתבדל מאחרים? מה יניע אותו לפעולה? מה מעניין אותו וכו'.

 השורה התחתונה היא שכל בעל עסק, חייב כותבת תוכן טובה שתדע איך לספר על המוצר ועל בית העסק. תוכן שיספר מדוע אתה טוב יותר מאחרים ומדוע אנחנו צריכים את שירותיך.

 
ככותבת תוכן  יש לי 2 משימות:

*לנצח את כל המסרים ולבלוט מעל כולם!

*לגרום ללקוח להאמין לי ובסופו של דבר, לקנות את המוצר.

איך? אני מפריעה.
אני מונעת מהמוח להתעלם ואז הוא נשאר, הוא לא מדפדף אותי ולא מסנן אותי. אני בעצם גורמת ללקוח לעצור ולקרוא את המודעה או הפוסט שלי.