עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא עולם ומלואו

עיצוב גרפי הוא בעצם תוכן ויזואלי שאני יוצרת על מנת להעביר מסרים. על ידי יישום היררכיה חזותית וטכניקות יצירתיות, אני יכולה לענות על הצרכים הספציפיים של קהל היעד שלך. עיצוב גרפי הוא עולם ומלואו ויש צורך בגרפיקה בכל תחום. וכשאפגוש את העסק החדש שלך, נכיר ונשוחח, אלמד על העסק שלך, על המוצר, קהל היעד ועל יתרונותיו, נממש ציפיות, נמלא בריף ונתחיל. תחילה אבנה לך לוגו שילך איתך לכל מקום ויסמל את המותג שלך ומשם נתקדם לפני הצורך שלך. 

מהו בריף? טופס שנשלח אל הלקוח/ה, שם יש שאלות שצריך למלא בפירוט על מנת שאוכל לקבל תמונה כללית מדוייקת לגבי רצונך וצרכיך. הבריף בעצם מעביר אלי את הצרכים שלך מהמותג שלך וכך אוכל להתאים את הקריאייטיב לקהל היעד שהגדרת.

המותג הוא הקשר בינך לבין הקהל שלך והזהות של העסק שלך. המותג שלך מתקשר עם אישיותו, נימתו ומהותו של העסק שלך כמו גם זיכרונות, רגשות וחוויות שהנך רוצה להעביר ללקוחות שלך.

 

לכן, כל בעל עסק צריך מעצבת גרפית! ולכאן אני נכנסת לתמונה. אוכל לעצב עבורך כל מה שהעסק שלך צריך, מלוגו וכרטיס ביקור ועד קטלוג שלם כולל שלטי חוצות. חשוב לי לציין שאני מקפידה על קווים נקיים ומתאימה את הצבעים ואת הקונספט לעסק עצמו. 

לוגואים

פתחת עסק? מזל טוב!

אני מניחה שיש לך הרבה על הראש ולפעמים, יצירת לוגו לא  נראית בראש סדר העדיפויות. "אולי אני בכלל לא צריך לוגו בכלל", לוחש בתוכך קול קטן. עצתי, אל תקשיב לקול הזה! הוא לא יכול לטעות יותר. לוגו הוא סופר חשוב וחלק בלתי נפרד מהפיכת המותג שלך למוצלח ומשגשג. 

מדוע לוגו חשוב?

מכיוון שהוא תופס את תשומת הלב ועושה רושם ראשוני חזק. לוגו חזק ונקי הוא הבסיס לזהות המותג שלך, הוא בלתי נשכח, מבדל בינך לבין המתחרים שלך ומטפח נאמנות למותג מהקהל שלך. לוגו יכול למשוך את תשומת ליבם של הצופים במהירות וגורם להם לגלות עניין במוצר שלך.

הלוגו
הוא המרכיב החשוב ביותר במיתוג מכיוון שהוא בעצם הפנים של העסק שלך. זו הסיבה שעיצוב לוגו מקצועי צריך להיות עוצמתי ובלתי נשכח וצריך להשאיר רושם על אנשים כבר במבט ראשון.

אני כמעצבת גרפית יכולה לעצב עבורך עולם ומלואו. החל מלוגו ,כרטיס ביקור ועלונים, פוסטרים, עיצוב כריכות ספרים וחוברות, עיטוף לרכבים, שלטי חוצות וכלה בעיצוב אתרים ודפי נחיתה, עיצוב פוסטים ועוד.

בחירת התמונות והגופנים, פיתוח פריסות הם גם חלק מהעיצוב. יש כמובן את תורת הצבעים והטיפוגרפיה ועוד מרכיבים חשובים. בשורה התחתונה, עיצוב גרפי זה אומנות וצריך לאהוב את זה. 

עיצובים נוספים

מיתוג

מיתוג (Branding) הוא יצירת זהות ותדמית לעסק, חברה, גוף, ארגון, מוצר או אדם.


מדוע מיתוג חשוב כל כך? בגלל ההשפעה הכוללת על העסק שלך. מיתוג יכול לשנות את האופן שבו אנשים תופסים את המותג שלך, מסוגל להניע לקוחות חדשים, מעלה את הערך העסקי ומגביר את המודעות למוצר שלך. 

מיתוג מייצר לקוחות חדשים 

מיתוג חזק משאיר רושם חיובי על הלקוחות שעשויים לעשות איתך עסקים בגלל ההיכרות והאמינות המשוערת של שימוש בשם שהם יכולים לסמוך עליו. לאחר התבססות המותג בחברה ובעולם הפרסום, "מפה לאוזן" תהיה טכניקת הפרסום הטובה והיעילה ביותר של העסק. 

מותג טוב יוצר אמון בשוק
מיתוג מקצועי ואסטרטגי בונה אמון מול לקוחות פוטנציאליים. אנשים נוטים יותר לעשות עסקים ולרכוש מוצר של חברה שיש לה תיאור מלוטש ומקצועי. 

מיתוג עסקי
חשוב על מנת להשאיר רושם טוב ובלתי נשכח על הלקוחות שלך וגם מאפשר להם לדעת למה לצפות מהעסק שלך. זו גם דרך להבדיל אותך מהמתחרים ולהבהיר מה כל כך מיוחד במוצר שלך.