אודות

נעים מאד, שמי שיר נוריאל, אמא גאה, אישה של מילים, צבעים ואהבה, עצמאית, יצירתית, מקצועית, חולת כתיבה ומוזיקה, אוהבת אנשים וחיוכים, כותבת תוכן, קופירייטרית ומעצבת גרפית.

התחלתי לכתוב קצת לפני שנולדתי, וכשהתאהבתי במילים הייתי ילדה קטנה עם צמות שמאד אהבה לקרוא. קצת אחרי התחלתי לתרגם את הדימיון שלי למילים ונהניתי מכל רגע. בהמשך הפכתי את התחביב למקצוע, ומאז ועד היום, אני סופרת מילים. כותבת, שוזרת, פורמת, טועמת, לועסת מילים ועוד מילים מתוקות, מרות, נוגעות, חזקות – הכתיבה היא חיי.

כשהתשוקה לכתיבה והמילים שלי נפגשות – הקסם קורה. אני מאד מאמינה במילה הכתובה כשהיא אותנטית ומקפידה לדייק את חשיבות המותג בעזרת כתיבה חכמה ומסקרנת עם דגש עם מאמרי קידום והכי חשוב: אוהבת מאד את עבודתי, נהנת מכל רגע, מכל מילה.

למדתי עיצוב גרפי, קופירייטינג וכתיבה שיווקית. משנת 2015 מנהלת באהבה את סטודיו סופרת מילים היצירתי והצבעוני ומעניקה שירותי תוכן שיווקי ועיצוב גרפי לחברות קידום ובעלי עסקים. מתמחה בכתיבת מאמרי SEO (קידום) בעיקר בתחומים: נדל"ן, פונדקאות, רפואת שיניים, רפואת עור, תיירות, בידור. כתבתי על נושאים נוספים ותמיד מוכנה ללמוד תחומים חדשים. 

אז מה אני עושה בעצם?

אני מוכרת תוכן ועיצוב גרפי לחברות ובעלי עסקים ומציעה: מילים חכמות, מעניינות, מגוונות ומדויקות עם טעם של עברית רהוטה, קריצה שובבה והנעה לפעולה לצד עיצובים נקיים יפים וייחודיים.

למה כדאי לך לבחור בי? 

אני מאד יסודית, משקיענית ומקצועית. הלקוחות שלי הם כמו משפחה! וחשוב לי שתצאו מרוצים ושבעי רצון מהשירות ומהעבודה. הכי מספק להכיר לקוחות חדשים בעקבות המלצות של לקוחות קיימים ומרוצים. בנוסף, המחירים שלי הוגנים, הייעוץ הטלפוני הוא ללא עלות והיחס אישי ואכפתי.

איך זה עובד?

נשוחח טלפונית ונכיר קצת. אכיר בנוסף את העסק שלך, המוצר ו/או השירות שלך ואלמד על הצורך וקהל היעד שלך. בהמשך, אשלח לך הצעת מחיר, לאחר אישורך אשלח לך בריף ואפשר להתחיל לעבוד על התוכן והעיצוב לעסק שלך!

אני מאד אוהבת כתיבה יוצרת. התחלתי לכתוב סיפורים קצרים ושירים בגיל 13, ומאז אני והכתיבה הוא סיפור אהבה שנמשך עד היום.

אני כותבת גם נדרים לחתונה: לחתן וכלה, שירים וברכות לאירועים אישיים ועורכת מצגות לאירועים, קורסים וסדנאות.

את ספר ביכוריי ”כל שאהבה נפשי“ המכיל 100 שירי אהבה מרגשים, ניתן לרכוש במחיר סמלי באתר עברית.